Česká IPA (ČIPA) 14° na čepu!!!

Jen ten nejkvalitnější moravský slad, žatecký chmel a tradiční dekokční způsob vaření. To všechno zkombinováno v pivním stylu India Pale Ale. Plné sladové tělo se snoubí s výraznou chmelovým aroma ovoce a bylin.

Ich Weiss Hopfen 12° na čepu!!!

Klasické osvěžující letní pšeničné pivo (Weissbier) jsme okořenili pomerančovou kůrou a studeným chmelením německého chmele (Hopfen) Mandarina Bavaria. Obojí vytváří svěží citrusový nádech pomerančů a mandarinek. Zum Wohl.

Session IPA 11°

Máte rádi zlatavou barvu, výraznou hořkost a chmelové aróma manga a grapefruitu pivního stylu IPA? To vše jsme spojili v letní verzi oblíbeného speciálu.

Imperial Strikes Back 20° na čepu!!!

Nastaly světlé časy pro Povstání. I přes to, že 20° Imperial Strikes Back je nejsilnější pivo jaké Nová Sladovna uvařila vyznačuje se plným sladovým tělem, doprovází ho svěží tropické aroma chmelů Mosaic a El Dorado. Ať vás síla provází.

IRISH RED ALE 12° NA ČEPU!!!

Tento typ piva vařili už v 9. století Vikingové na území dnešního Irska. Je pro něj typická načervenalá barva a plná oříšková chuť speciálních sladů a jemná toastová příchuť díky použití praženého ječmene. Hořkost je nízká a nechává vyniknout sladové tělo piva.

Týden ukrajinské kuchyně

Týdenní polévka (pondělí–neděle)

Boršč 49,-

Týdenní specialita (pondělí–neděle)

Kyjevský kotlet (kuřecí prso zjemněné máslovou nádivkou), bramborová kaše, zeleninový salátek 199,-

Týdenní dezert (pondělí–neděle)

Syrnyky (tvarohové lívance s džemem a smetanou) 69,-

Street IPA 14° na čepu!!!

Street IPA je typická Red IPA krásné načervenalé barvy. Ve vůni a chuti je možné rozeznat meruňky a lesní ovoce doprovázené lehkou karamelovou sladovou linkou. Hořkost je jako u piv stylu IPA výraznější se středním dozníváním.

Vánoční ALE 14 % EPM

Vychutnejte si vánoční atmosféru s našim speciálem. Náš zcela nový tmavý Ale, do kterého byla za studena přidána pomerančová kůra a hřebíček je ideální pivo na vánoční svátky.