Pivní klenot NEIPA poprvé v Opavě!!!

New England India Pale Ale 16° je typická výrazným základem díky ovesným vločkám a velkému množství chmelu použitého na studené chmelení. Díky tomu je pivo ovocně voňavé, džusové a šťavnaté a vybízí k dalšímu napití. Ochutnejte a zažijte nepoznané.

Street IPA 14° je zpět!!!

Street IPA je typická West Coast IPA měděné barvy. Ve vůni a chuti je možné rozeznat meruňky a lesní ovoce doprovázené lehkou karamelovou sladovou linkou. Hořkost je jako u piv stylu IPA výraznější se středním dozníváním.

Cloudy ALE 11° na čepu!!!

Osvěžující pivo vhodné pro oblačný podzim. Pivo je díky podílu nasladovaného zrna mírně zakalené (cloudy) a jemné nasládlé chuti, která se krásně snoubí s citrusovo-květinovým aroma chmelů Citra a Cascade.

Schrott IPA 15° na čepu!

Speciál jež jsme uvařili ve spolupráci se Schrott Brewing Company z Brna se vyznačuje světlou barvou, čistou obilnou chutí, kterou doprovází výrazné chmelení chmely Polaris a Mosaic, které se v pivu projevují chutí grapefruitu, mučenky a lesního ovoce.

Black Cat Oak aged na čepu

tento výjimečný 16* stout s laktózou ležel 7 měsíců na hoblinách z francouzského dubu, jež dávají pivu tóny vanilky, toastu a whisky.

Session IPA poprvé v Opavě u nás na čepu!!!

Session IPA je světlé svrchně kvašené pivo 11% EPM zlatavé barvy s výraznou hořkostí a chmelovým aroma manga a grapefruitu. Toto vše dává dohromady „odlehčenou“ letní verzi oblíbeného speciálu IPA.

Greenhorn na čepu!

Greenhorn to je nálož čerstvého zeleného chmele, který jsme použili nejen při vaření, ale také dvakrát na studené chmelení. Lehké sladové tělo přechází do výrazného bylinně – květinového aroma se středně intenzivní hořkostí.