!!!Street IPA 14° na čepu!!!

Street IPA je typická Red IPA krásné načervenalé barvy. Ve vůni a chuti je možné rozeznat meruňky a lesní ovoce doprovázené lehkou karamelovou sladovou linkou. Hořkost je jako u piv stylu IPA výraznější se středním dozníváním.

Session IPA na čepu

Máte rádi zlatavou barvu, výraznou hořkost a chmelové aróma manga a grapefruitu pivního stylu IPA? To vše jsme spojili v letní verzi oblíbeného speciálu.

Irish Red Ale na čepu

Tento typ piva uvařili už v 9. století Vikingové na území dnešního Irska. Pro tento pivní druh je typická načervenalá barva a plná oříšková chuť speciálních sladů BEST a jemná toastová příchuť díky použití praženého ječmene a opalovaných dubových hoblin, na kterých pivo leželo.

Pink Boots APA 12° na čepu!!!

Pink Boots není jen chmelová směs s tropickými citrusovými tóny. Je to také hnutí, jež dne 8.3. oslavuje ženy v pivovarnictví. Na míru našim něžným polovičkám jsme u nás v pivovaru vytvořili recepturu svěžího 12° Ale s podílem pšeničného sladu.

Blac Cat Rum Oak Aged 16° na čepu!!!

Tento výjimečný tmavý stout je uvařený ze speciálních sladů Bestmalz, který tři měsíce ležel na dubových hoblinách macerovaných v rumu Bumbu z Barbadosu.

Vánoční IPA 14°

Nasajte sváteční atmosféru s pivní podobou kořeněného punče s aroma a jemnou hořkostí pomerančové kůry, hřebíčku a chmele odrůdy Sorachi Ace.

Tip na netradiční vánoční dárek!

Dárkové balení piva ve skle z našeho minipivovaru. Ježíš, Marja, Josef určitě pod stromkem udělá radost. Cena komplet dárkového balení 349,-. V prodeji i jednotlivé láhve za cenu 119,-.

Wiener Riesenrad 13° na čepu!

Nechte se svést chutí Vídně. Náš polotmavý speciál z vídeňského sladu dává pivu plné tělo s příchutí sušenek a oříšků. Pivní párování: Sládek Martin Jánošík k pivu doporučuje náš telecí vídeňský řízek.

Hipster Breakfast na čepu!

Co snídají hipsteři? Kvalitní a přírodní ovesné vločky a k nim nálož ovocných a květinových tónů amerických chmelů Citra a Cascade nejlépe v tekuté pivní podobě. 100% vegan.